شرکت فناوری اطلاعات آرادپرداز از سال ۱۳۸۵ در شهر زیبای اصفهان فعالیت خود را آغاز کرد ، این شرکت با تمرکز بر نوآوری در زمینه طراحی و توسعه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری، پورتال‌های سازمانی ، نرم‌افزارهای تجاری B2B و همچنین توسعه نرم افزارهای های داده کاوی مبتنی بر هوش مصنوعی ، طی ۱۷ سال فعالیت، با تیمی مجرب و متخصص در زمینه فناوری، توانسته است بخشی از نیازهای بازار را برآورده کند و به مشتریان خود در حوزه‌های مختلف با پشتیبانی ۲۴ ساعته خدمات ارائه دهد.

آرادپرداز با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی روز دنیا مانند PHP، Java و Python قادر به طراحی و توسعه نرم‌افزارهای سفارشی در حوزه : اتوماسیون اداری ، پورتال‌های سازمانی ، نرم‌افزارهای تجاری B2B ، نرم‌افزارهای داده‌کاوی مبتنی بر هوش مصنوعی ، انواع سایت‌های خبری و سازمانی ، سامانه‌های خرید و فروش ، نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، نرم‌افزارهای توسعه فروش بر شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

پشتیبانی پس از فروش یکی از مهمترین خدمات یک شرکت نرم افزاری آنلاین می باشد که میبایست به شما ارائه شود و هرچقدر کیفیت پشتیبانی پس از فروش به شما بیشتر و با کیفیت و به موقع باشد , بهرمندی شما از وب سایتتان بالاتر خواهد بود. شرکت آرادپرداز با تیمی مجرب جهت خدمات پست از فروش و پشتیبانی ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات و رفع عیب و ایرادات احتمالی به مشتریان خود در قالب خدمات پشتیبانی وب سایت می باشد.

پورتال‌های هوشمند خبر آرادپرداز به عنوان یک راهکار جامع و یکپارچه برای داده کاوی اخبار و رویدادها در رسانه های خبری و شبکه های اجتماعی می باشد که در جهت مدیریت و انتشار اخبار و محتواها برای سازمان‌ها و شرکت‌ها طراحی شده‌ است.