لنوو

در مراسم CES 2016 لنوو و گوگل از همکاری خود در پروژه‌ای با نام تانگو برای محصول هوشمندی به خصوص پرده ‌برداشتند، از قرار معلوم این همکاری به بار نشسته و احتمال می‌رود بیستم خرداد ماه شاهد رونمایی محصول پروژه تانگو با صفحه‌نمایش ۶.۴ اینچی باشیم.

چندی پیش باخبر شدیم گوگل و لنوو برای ساخت گوشی یا تبلت هوشمند به خصوصی با یکدیگر هم‌پیمان شده‌اند، قرار است محصول همکاری این دو شرکت بزرگ گوشی یا تبلت هوشمند جدیدی باشد که بتواند فضا سازی سه‌بعدی (3D Mapping) و واقعیت افزوده را بدون استفاده از جی‌پی‌اس به نمایش بگذارد. در همین حال شاهد پیام توئیت جدیدی از Evan Blass نیز بودیم، این افشاگر اسرار صنعت موبایل اشاره کرده که گوشی ساخت دست گوگل و لنوو از صفحه‌نمایشی ۶.۴ اینچی با رزولوشن Quad HD بهره می‌برد.

لنوو

Project Tango1

در این هفته قرار است مراسم Tech World شرکت لنوو برگزار شود و با این حساب رونمایی از محصول جدید پروژه تانگو چندان هم دور از ذهن نیست. در تبلتی که پارسال برای استفاده در پروژه تانگو به نمایش گذاشته شده بود شاهد یک دوربین ۴ مگاپیکسلی و لنز فیش‌آی ۱۸۰ درجه در قسمت پشت بودیم، در قسمت جلو این محصول نیز دوربینی با میزان دید ۱۲۰ درجه تعبیه شده بود. این تجهیزات برای نمایش تصاویر سه‌بعدی به صورت واقعیت افزوده استفاده می‌شود

لنوو
.

Project Tango

همان‌گونه که اشاره شد در مراسم CES 2016 نیز گوگل و لنوو یک بار دیگر این محصول جدید را به نمایش گذاشتند و مدعی شدند در زمان عرضه محصول نهایی پروژه تانگو، حدود ۵۰۰ دلار قیمت‌گذاری خواهد شد. به این ترتیب می‌توان حدس زد با محصولی تمام عیار طرف خواهیم بود که برای نیازهای حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای طراحی شده است.