برنامه ریزی برای رفتن به سفر های تابستانی همراه اپلیکیشن

تا چند وقت دیگر سفرهای تابستانی شروع می‌شود و اکنون وقت برنامه‌ریزی برای آن‌هاست. لیست اتفاقاتی که ممکن است حین سفر به اشتباه رخ دهند ناتمام است: باز گذاشتن گاز، گم کردن کیف پول و در نهایت رسیدن به مقصد و فهمیدن اینکه آن‌جا تعطیل است! اما فناوری می‌تواند به شما کمک کند.

تقریبا برای هر موضوع استرس‌آوری که در سفر برای ما پیش می‌آید، نرم‌افزاری وجود دارد که به مسافران برای حل مسایل مختلف کمک می‌کند. در ادامه با برخی از این اپلیکیشن‌های موبایلی آشنا می‌شویم.

برنامه Lola که به تازگی در این ماه راه‌اندازی شده‌ است، خدمات مختلف مربوط به آژانس‌های مسافرتی را در اختیار مسافرین می‌گذارد.

کاربران اقامت‌گاه‌، خطوط هواپیمایی و بودجه خود را تعیین می‌کنند و Lola پیشنهادات مختلف مسافرتی را به آن‌ها ارایه می‌‌کند. این برنامه مانند یک کتابچه مسیرهای رفت‌وآمد مسافران را به آن‌ها نشان می‌دهد و با ارایه سرویس ۲۴ ساعته آن‌ها را هدایت می‌کند.

اپلیکیشن برای رفتن به سفر

هم‌اکنون، Lola تنها از طریق لیست انتظار برای این برنامه در دسترس است و قرار است تا در آینده نزدیک حق عضویت سالانه را برای شرکت‌های مختلف ارایه دهد.

Sidekix برای کسانی که پیاده سفر می‌کنند مناسب است. کاربران مکان‌های هنری، فروشگاهی و یا فرهنگی خود را تعیین کرده و مدت زمان مورد نیاز برای پیاده‌روی را به برنامه می‌دهند و یا درصورت نیاز به توقف در مسیر و استفاده از دستگاه ATM، آن را مشخص می‌کنند. بعد از آن این نرم‌افزار مسیری را برای سفر شما در اختیار می‌گذارد.

اپلیکیشن سفر

علاوه بر این کاربران می‌توانند مسیر و مقصد خود را در برنامه وارد کنند تا بتوانند دوستان و آشنایان خود را در راه ملاقات کنند. این برنامه اکنون تنها شامل ۱۵ شهر از کشورهای مختلف است، که قرار است تا در آینده قابلیت‌های بیشتری به آن اضافه شود.

برای کسانی که به تعطیلات به عنوان فرصتی برای به اشتراک‌گذاری خاطرات در شبکه‌های اجتماعی فکر می‌کنند، Esplorio برنامه‌ای است که منتظرش بوده‌اند.

Esplorio به طور خودکار به عنوان یک دفترچه خاطرات فعالیت می‌کند و محتویات مورد نظر خود را برای قرار دادن در شبکه‌های اجتماعی از کاربران دریافت می‌نماید. این اطلاعات شامل تاریخچه مکان‌ها و تصاویری است که با دوربین گوشی برای تولید یک دفتر خاطرات دیجیتال تهیه می‌شود.

اپلیکیشن سفر

علاوه براین Esplorio می‌تواند خاطرات دیجیتالی شما را به کارت‌‌ پستال فیزیکی برای ارسال به دوستان و آشنایان تبدیل کند.

MydistriKt برای کمک به مردم بومی طراحی‌ ‌شده‌ است و اتفاقات جدید انجام‌شده در منطقه آن‌ها را در اختیارشان می‌گذارد. قابلیت‌های این نرم‌افزار شامل مکان‌های غیرمنتظره، از حومه Wisconsin تا نپال می‌شود و همچنین برخی از نقاطی که بیشترین بازدید را دارند در اختیار می‌گذارد تا به کسانی که واقعا دوست‌ دارند مثل مردم محلی آن‌جا زندگی کنند، پیشنهاد سفر به این مکان‌ها را ارایه دهد.

اپلیکیشن

در حال حاضر کاربران این نرم‌افزار از ۱۴۶ کشور هستند که ۴۵۰۰ ناحیه مختلف را پوشش می‌دهند.

Eventurist مسافرت را برای کسانی که در جستجوی فرصت مناسب هستند آسان می‌کند. مسافرانی که برای سفرهای اندک خود اولویت‌هایی را تعیین می‌کنند به پیشنهادات ویژه و بهترین تورهای مسافرتی که این برنامه ارایه می‌دهد علاقه‌مند خواهند شد.

بنابراین برای کسانی که برای شرکت در جشنواره موسیقی قصد پرواز به سوئد را دارند یا به دنبال ارزانترین بلیت سفر به فلوریدا هستند، این برنامه تجربه به یادماندنی از سفر را برای شما رقم می‌زند.

هیچ‌چیز مانند سفر با دوستان لذت‌بخش نیست و این موضوع می‌تواند بسیار جالب و خاطره‌انگیز باشد، اما در این موارد سفر شما همراه با استرس و سختی‌هایی خواهدبود.

Prava با هدف سازمان‌دهی موارد گوناگون و دسترسی آسان به امکانات مختلف ساخته شده‌است، به این معنی که دیگر نیازی به استفاده از تقویم گوگل و یا چت‌های گروهی ندارید.

این نرم‌افزار هم‌اکنون برای سیستم‌عامل اندروید در دسترس است و به‌زودی نسخه آی‌اواس آن نیز عرضه خواهد شد.