بهترین وب سایت آموزش زبان انگلیسی

وب سایت ESLPOD توسط یک تیم امریکایی ساکن کالیرفنیا مدیریت می شود این وب سایت تقریبا هر دو روز یک بار بروز با یک فایل صوتی (PODCAST) بروز می شود در هر کدام از فایل های صوتی ابتدا مکالمه بین دو نفر بصورت کاملا آهسته و روان پخش می شود و پس از آن دکتر جف کلیه اصطلاحات، لغاط جدید و غیره را به زبان کاملا ساده شرح می دهد در انتها نیز مکالمه با سرعت معمولی پخش می شود.

ESLمخفف English as a Second Language است و PODCAST فایل صوتی است که در از طریق اینترنت قابل دانلود می باشد و شما می توانید از طریق کامپیوتر، تلفن همراه و یا پخش کننده MP3 به آن گوش دهید.

من بعنوان یکی از کاربران قدیمیESLPOD این وب سایت را به تمام علاقمندان زبان انگلیسی پیشنهاد می کنم، اصطلاحات و مکالمه های ارائه شده در این وب سایت کاملا کاربردی می باشند. اگر فرصت مطالعه و یا رفتن به کلاس های زبان انگلیسی را ندارید استفاده از PODCAST های این وب سایت یکی از موثرترین راه های آموزش زبان انگلیسی است.

متاسفانه یکی از مشکلات کلاس ها و اساتید زبان انگلیسی داخل کشور عدم لهجه صحیح و معرفی اصطلاحات غیررایج است. با گوشی دادن به PODCAST های وب سایت www.eslpod.com مطمئن خواهید بود اصطلاحات و عباراتی را یاد خواهید گرفت که در مکالمه روزمره قابل استفاده هستند.

به شما پیشنهاد می کنم هر چند روز یک بار به این وب سایت سر زده و یکی از فایل های جدید آن را دریافت و به مدت چند روز به آن گوش کنید و پس از آن یک فایل دیگر را دانلود و استفاده نمایید.